There are no translations available.

loomakliinik Felivet

Felivet on loomakliinik Tartus, mis tegutseb alates 01.04.2010.

Kliinik alustas tööd aadressil Aardla 130, kus üle nelja aasta said nõu ning abi paljud klinedid ning patsinedid.

Alates 01.10.2014 avas kliinik uksed uutes ning suuremates ruumides aadressil Kastani 42 (endised Kastani apteegi ruumid, Ilves Extra maja, Kauburi kaubamaja kõrval), kuhu on mugav tulla oma lemmikuga nii autoga kui ka bussiga number 1; 3; 5; 11 ja 18 Riia tänaval asuvasse Pauluse bussipeatusesse või bussiga nr. 11 Kastani tänaval asuvasse Riia bussipeatusesse.

Kliiniku avamine langes kokku Eestis esmakordselt läbiviidud kasside steriliseerimis-kastreerimiskampaaniaga, mille käigus sai Feliveti kliinikus opereeritud üle 800 kassi.

Kliinikus töötab loomaarst Jana Paalandi, kelle kirurgikäe alt on aastatepikkuse tööpraktika jooksul läbi käinud tuhandeid kasse. Veterinaari assistendina töötab Kadri Puusepp, kelle huvialaks on kasside käitumisprobleemidega tegelemine. Raviarstiks on Feliveti loomakliinikus pühendunud loomaarst Aleksandr Dedjulja, kes on ka õppejõud Eesti Maaülikoolis, täiendanud ennast mitmes välisriigis ning huvitub eriti dermatoloogiast. Teretulnud on kõik tema endised ning uued kliendidja patsiendid!

Soovime pakkuda kõikidele klientidele ja neljajalgsetele patsientidele meeldivat, mugavat ning kvaliteedi ja hinna suhtes õiglast teenust, mis hõlmab üldist hooldust, nõustamist, haiguste ennetamist ning ka ravi. Oleme avatud uudsetele meetoditele ja ideedele veterinaarmeditsiinis ning püüame vastavalt laiendada ka kliinikus pakutavate teenuste ampluaad. Kui meie oskustest või võimalustest vajaliku abi andmiseks siiski ei piisa, oskame soovitada parimaid spetsialiste eesti teistest kliinikutest.

Teeme tihedat koostööd ka erinevate loomi abistavate organisatsioonidega:

  • Eesti Loomakaitse Selts
  • Eesti Loomakaite Liit
  • Kasside Turvakodu MTÜ
  • Tartu Kassikaitse MTÜ,
  • Pesaleidja MTÜ
  • Six Cats MTÜ
  • Paita Mind MTÜ
  • Nurru Ometi MTÜ

ning soovime koos arendada loomapidamiskultuuri, sest -
VÄIKESEST HEATEOST SAAB SUUR.

Teretulnud on kõik neljajalgsed lemmikud ning nende omanikud!